У корпусі Львівської політехніки на вул. Князя Романа, 3а постане науковий парк - за 32 млн грн

Про це повідомив департамент економічної політики Львівської ОДА.

Реалізація проєкта вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж. Хід робіт оглянули сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та керівник проєкту «Львівської політехніки» Назарій Подольчак.

Йдеться про капітальний ремонт корпусу № 20 на вулиці Князя Романа, 3а у Львові та створення тут науково-дослідних лабораторій, виставкових та інформаційно-комунікаційних майданчиків. Саме це місце стане середовищем генерування нових розробок, стартапів, їхнього трансферу, комерціалізації та виведення новацій на ринок через підприємства Парку. Тут матимуть змогу перетнутися науковці, студенти, підприємці та молоді стартапи.

Вартість проєкту - понад 32 мільйони гривень, з яких цьогоріч планують залучити 21,6 мільйона. У тому числі 17 мільйонів - це гроші ДФРР, ще понад 4 - з бюджету області та міста.

«На базі майбутнього центру ми плануємо об'єднати Tech StartUp School, технологічну лабораторію з вільним доступом «Tech Labinno», Absolute Solution Hub, Центр захисту інтелектуальної інформації та патентування винаходів (ТІSC), Tech Business School Львівської політехніки, StartUp Market, вищу школу публічного лідерства, коворкінг на 170 робочих місць, представництва науково-дослідних та конструкторських інститутів Львова й області», - пояснив концепцію Назарій Подольчак.

Однією з наших важливих цілей проєкту є також створення 36 малих інноваційних підприємств та кількох десятків нових високооплачуваних робочих місць».

Додамо, що цьогог року на Львівщині за кошти ДФРР мають бути реалізовані 17 проєктів на 216,1 млн грн.