У центрі Львова відкрили виставку ляльок Барбі в образах відомих Українок (Фото, відео)

Сьогодні, 21 липня, у торговому центрі «Роксолана» відкрили виставку «Barbie: Пані України». Політичні діячки, науковиці, історичні та міфічні персонажі, бізнес-леді, акторки, музикантки, письменниці, художниці та поетеси – відомі українки усіх часів стали прототипами для 36-ти ляльок Барбі, які представили на виставці.

Наша кореспондентка Марта Байдака вела пряму трансляцію з події. Розглянути ляльок ближче, а також почути, що розповідають про них майстри, можна на відео нижче.

Створювали ляльок 28 майстрів зі всієї України. У центрі уваги – одяг героїнь. Можна прослідкувати, як мода змінюється з роками, але дає можливість відобразити індивідуальність жінки, підкреслити її внутрішній світ та культуру, оточення та життєві позиції. – Акцентують автори проєкту.

Серед ляльок, яких безкоштовно можуть оглянути усі охочі, є княжна Либідь, Анна Ярославна, Марія Заньковецька, Леся Українка, Руслана Лижичко, Оксана Караванська, Яна Зінкевич, Катерина Ножевнікова, Юлія Саніна, Альона-Альона та інші.

Ми хочемо, щоб ТЦ «Роксолана» був центром шопінгу, стилю, моди та культурного життя у Львові, тому з радістю відгукнулися на пропозицію наших орендарів – магазину «Антошка» прийняти таку виставку. Хочемо, щоб кожен львів’янин, кожен гість Львова, від малого до великого, міг прийти сюди і зблизька роздивитися цих ляльок, цю кропітку роботу, яку зробили майстрині, щоб витворити такі оригінальні образи, а також поглибити свої знання про відомих українських особистостей і передати їх дітям, щоб ті надихалися і здійснювали свої маленькі і великі мрії. – Розповідає Galnet керівниця відділу маркетингу ТЦ «Роксолана» Тетяна Альховська.

Локація: Львів, площа Соборна, 14, 3 поверх.

Вхід безкоштовний.

У Львові експозиція триватиме з 21 липня по 23 серпня.

Після цього виставка буде мандрувати країною, її уже чекають лялькові музеї Харкова та Полтави.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.