Львів: Стартувала реалізація найбільшого розвиткового проекту ДФРР -- Інноваційного наукового парку

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки є найбільшим розвитковим проектом, який фінансується цьогоріч за кошти ДФРР у краї. Нині у приміщенні у понад 3 тис. кв. м тривають демонтажні роботи, збільшують потужність електромереж. Хід робіт оглянули голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький та керівник проекту "Львівської політехніки" Назарій Подольчак.

"Йдеться про капітальний ремонт корпусу та створення тут науково-дослідних лабораторій, виставкових та інформаційно-комунікаційних майданчиків. Саме це місце стане середовищем генерування нових розробок, стартапів, їхнього трансферу, комерціалізації та виведення новацій на ринок через підприємства парку. Тут матимуть змогу перетнутися науковці, студенти, підприємці та молоді стартапи. Такі інноваційні хаби дуже важливі для підсилення різних галузей підприємництва та розвитку Львівщини загалом", -- зазначив Максим Козицький.

У прес-службі ОДА інформують, що вартість проекту -- понад 32 мільйони гривень, з яких цьогоріч планують залучити 21,6 мільйона. У тому числі 17 мільйонів -- гроші ДФРР, ще понад чотири -- з бюджету області та міста.

"На базі майбутнього центру ми плануємо об'єднати Tech StartUp School, технологічну лабораторію з вільним доступом "Tech Labinno", Absolute Solution Hub, Центр захисту інтелектуальної інформації та патентування винаходів (ТІSC), Tech Business School Львівської політехніки, StartUp Market, вищу школу публічного лідерства, коворкінг на 170 робочих місць, представництва науково-дослідних та конструкторських інститутів Львова й області", -- пояснив концепцію Назарій Подольчак.

-- Однією з наших важливих цілей проекту є також створення 36 малих інноваційних підприємств та кількох десятків нових високооплачуваних робочих місць.

Довідково.

Цьогоріч на Львівщині за кошти ДФРР мають бути реалізовані 17 проектів на 216,1 млн грн. Серед найбільших -- реконструкція стадіонів, будівництво шкіл і садочків.

Олена КОВАЛЬСЬКА.

На знімку: Максим Козицький, голова Львівської обласної державної адміністрації; Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОДА та Назарій Подольчак, керівник проекту "Львівської політехніки" (зліва направо).

Фото прес-служби Львівської ОДА.