У внутрішньому дворику в центрі Львова відкриють Олімпійську фан-зону

Lviv Olympic Space - це логічне продовження тих проєктів, які були реалізовані впродовж олімпійського циклу Львівською міською радою та Відділенням НОК України у Львівській області. Окрім цього, цей унікальний простір з олімпійським духом дасть можливість повболівати за українських спортсменів, які поїдуть у Токіо та є майданчиком для формування спортивної культури серед мешканців Львова.

На території дворику ратуші та в зоні Lviv Olympic Space буде діяти велика кількість відпочинкових і розважальних зон, а також відбуватимуться різні події:

Сцена з екраном, які постійно будуть працювати та висвітлювати актуальну інформацію щодо Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо;

Ексклюзивні прямі включення з спортсменами, тренерами, офіційними представниками Олімпійської збірної з Токіо;

Обговорення виступів спортсменів зі стейкхолдерами спорту;

Активності від ДЮСШ міста Львова;

Куточок японської культури - робота за окремим розкладом: мова, оригамі, чайна церемонія;

Зона віртуальної реальності та кіберспорту;

Зона скелелазіння - новий вид спорту в програмі Ігор ХХХІІ Олімпіади;

Фотовиставка #LvivOlympicHope;

Конкурси та розіграші подарунків від партнерів;

Зона фудкорту від партнерів заходу;

Зона продажу спортивних товарів.

Запрошуємо всіх львів’ян, фанатів спорту до цього простору вболівати за збірну України та, зокрема, 8 львівських спортсменів, на яких ми покладаємо великі надії. Оскільки на трибунах в Токіо через пандемію не буде вболівальників, дуже важливо створювати таку атмосферу тут, в Україні.

Ми вдячні Львову, що вдалось створити такий простір в центрі міста для тих людей, які живуть спортом, олімпізмом, - наголосив голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Олімпіада в Токіо триватиме з 23 липня до 8 серпня.

Нагадаємо, що спортсмени зі Львівщини поїдуть на Олімпіаду в Токіо. В столицю Японії поїдуть борчині вільного стилю Оксана Лівач та Алла Черкасова, велосипедистка Олена Старікова, каратист Станіслав Горуна, лучниця Вероніка Марченко, майстер кульової стрільби Павло Коростильов та художня гімнастка Христина Погранична.