У Львові відкриють консульство Індонезії

Про це під час брифінгу повідомили перший заступник мера Львова Андрій Москаленко та посол Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді. Також із цієї нагоди вони спільно підняли прапор Індонезії на флагштоку біля львівської Ратуші.

«Щиро радий, що маємо сьогодні нагоду відкривати Почесне консульство Республіки Індонезія саме у Львові, адже це одне з найбільших міст України, її центр на західному кордоні, місто, яке розвивається надзвичайно швидко та має величезний потенціал, якщо говорити про співпрацю в сферах бізнесу, торгівлі, культури чи туризму. Я думаю, що індонезійський уряд в особі почесного консула зробить усе можливе, аби ми могли й надалі розширювати нашу співпрацю. Особливе дякую – за підняття нашого прапора, з нагоди відкриття консульства», – підкреслив посол Індонезії.

Очолить установу почесний консул Індонезії у Львові Андрій Іонов.

«Індонезія – це один із найбільш пріоритетних напрямів для співпраці у світі. Так, ми вже маємо попередні домовленості для початку поставок львівських автобусів та низки техніки, зокрема прибиральної та сміттєзбиральної, до Індонезії. Проведені перемовини щодо розвитку логістичної співпраці. У перспективі – культурні обміни та обміни студентами, і на перспективу – розвиток експорту продукції», – зазначив він.

Як додала начальниця міського управління зовнішніх зв’язків та промоції Тетяна Хабібрахманова, сьогоднішнє підняття прапора Індонезії біля Ратуші дасть старт новій традиції в місті. «Відсьогодні започатковуємо традицію: на честь візиту почесних гостей будемо піднімати у Львові прапор тієї країни, яку вони представляють», – відзначила вона.

До слова, консульство Індонезії — це вже 21-ше консульство іноземної держави на території Львова.

До слова, подейкують, що у львівського бізнесмена Григорія Козловського, крім українського є і індонезійський паспорт.