На Яворівському полігоні розпочалися збори резервістів

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

У селі Старичі на Львівщині розпочалися збори резервістів. Понад вісім сотень військових з усієї України приїхали у 184 навчальний центр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, аби відновити навички та навчитися додаткових потрібних для Збройних сил спеціальностей.

"Ми готуємо всі частини Збройних сил України, – розповів заступник начальника штабу 184 навчального центру підполковник Вадим Бохан. – Зараз до нас приїхали резервісти із семи бригад. Вони виконують підготовку на військову кваліфікацію у різних напрямках. Зокрема, в нас навчаються водії, мінометники, стрілки й інші".

У навчальному центрі є резервісти першої та другої черги. Велика кількість тих, хто відвоював на початку російсько-української війни, також є контрактники та військовозобов’язані.

"Метою проведення навчальних зборів оперативного резерву є відновлення навичок одних категорій військовослужбовців і навчання інших на гостродефіцитні спеціальності, які потребуються для забезпечення Збройних сил України кваліфікованими кадрами. Відразу після прибуття резервістів оглянули працівники медичної служби, з ними провели бесіди досвідчені офіцери-психологи, і згодом, після опрацювання документів, військові вже проходять навчання", – додав Вадим Бохан.

Навчатимуться резервісти протягом місяця.