Біля Нового Роздолу на Львівщині невідомі викинули рештки рогатої худоби. Фото

Біля міста Новий Розділ, що на Львівщині, невідомі викинули рештки тварин.

Про це у фейсбук повідомила Христина Макар.

“Сьогодні зранку по дорозі на Ілівські дачі побачили шокуючу картину. Тонни тваринних решток посеред дороги та на узбіччі, сморід жахливий. Люди(якщо тих, хто це зробив, можна так назвати), що з вами???? Як так можна??? Таке варварство неподалік від міста! Чергове дно пробито!”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що сьогодні, 22 липня, на місце, де знайшли моторошну знахідку, прибули спеціалісти Держпродспоживслужби, екологи та правоохоронці.

Скільки саме там перебувають тваринні відходи наразі невідомо. У зв’язку з цим у Львівській області створили спеціальну комісію для з’ясування усіх обставин.

“Це є рештки від великої рогатої худоби: кістки і шлунки. Зараз тривають моменти щодо вивезення і утилізації цих відходів. Після цього Держпродспоживслужба проведе дезінфікаційні заходи, щоб вбити можливих збудників хвороб, які могли там утворитися”, — розповів перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ростислав Волошин Суспільному.

Зауважимо, що раніше біля Нового Роздолу схожих випадків ніколи не фіксували. Водночас відомо, що поблизу міста немає підприємств, які займаються забоєм рогатої худоби.