Роботи коштують майже 300 тисяч: у Львові переносять фігури Монумента слави

У Львові триває демонтаж Монумента слави на вулиці Стрийській. У музей «Територія терору» уже перевезли всі горельєфи, наразі стартують роботи з переміщення двох центральних скульптур. Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

Відсьогодні компанія-підрядник продовжить роботи. Зараз, власне, на черзі – перенесення двох фігур, що є в межах комплексу монумента. Ми очікуємо, що цей етап займе декілька днів, можливо, тиждень: все залежатиме від специфіки виконання робіт і від погодних умов. Дві фігури плануємо перенести на територію музею «Територія терору» на проспект Чорновола. Власне, була необхідність підготовки цієї ділянки для того, щоб можна було перенести фігури, оскільки вони доволі значні за розмірами, – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Залежно від технічних моментів, переміщення скульптур може тривати кілька днів:

Скульптури перенесуть повністю: технічно підберуться до фундаменту, подивляться, яким чином їх можна відокремити від бетону, і перевантажать, зрештою такими цілими елементами. Загалом повністю перенесення барельєфів, скульптур, відповідно до технічного завдання, вартує орієнтовно майже 300 тисяч гривень, – зазначив голова Галицької РА Андрій Зозуля.

До слова, паралельно місто готує технічне завдання для оголошення архітектурного конкурсу щодо облаштування простору на місці монумента.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.