Підлеглі Садового провели спільну розминку (ФОТО)

День фізичної культури і спорту щорічно відзначають в Україні у другу суботу вересня. З нагоди цього свята працівники Львівської міської ради провели спільну розминку.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Ми вирішили в такий спосіб відсвяткувати День фізичної культури і спорту. Це вже вдруге ми робимо таку розминку, тому це вже формується певна традиція. Ми робимо таку спільну зарядку для того, щоб показати всім, що ментальне і фізичне здоров’я – це одне ціле. Дуже приємно, що багато керівників зорганізувати своїх працівників і вийшли на розминку майже всім управлінням. Дуже їм дякую за це», – наголосив Антон Нікулін, начальник управління спорту Львова.

Розминку від міського управління спорту для працівників ЛМР провела шестиразова чемпіонка України з легкої атлетики та фіналістка чемпіонату Європи з кросу Орися Дем’янюк.

«Ранкова зарядка пройшла дуже класно! Мені дуже приємно, що люди старались, не зважаючи на те, що я не давала легких вправ. Я старалась максимально пояснювати, як правильно ставити руки чи ноги. Учасники розминки потім запитували в мене, чи я можу приходити так кожного дня, тобто їм сподобалось і я дуже рада. Круто, що такі заходи проводять саме під егідою управління спорту міської ради. Буду рада приходити ще», – поділилась враженнями Орися Дем’янюк.