Місто Ходорів на Львівщині потрапило в документальну стрічку про Кшиштофа Зануссі

Режисером фільму про Зануссі є Владислав Робський.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

Окрім Ходорова, зйомки вже відбувалися у Варшаві, Римі та Ватикані. Кінострічка розповідатиме про те, як режисер із Польщі, що має італійське походження і є нащадком тих самих Зануссі, які виробляють побутову техніку, став всесвітньо відомим і що він зробив для України й українського кіно.

Разом зі зйомками у новому фільмі Кшиштоф Зануссі представив ходорівчанам свою стрічку “Ефір”, у якій знімався їхній земляк Остап Вакулюк.

На показ фільму до ходорівського Палацу культури пан Кшиштоф разом Остапом Вакулюком приїхав на возі, запряженому кіньми. Причину такої появи творці стрічки поки що не афішують, але говорять, що інтрига розкриється у новому фільмі, зйомки якого два дні тривали в Ходорові.

Понад те, присутні в залі мимоволі отримали можливість знятися в документальному фільмі про Кшиштофа Зануссі, адже зйомки тривали навіть під час показу.

Пан Кшиштоф каже, що задоволений співпрацею з Україною, адже вважає, що вона має великий потенціал, а його приязнь до країни показує навіть те, що у фільмі позитивний герой Тарас, (роль якого і зіграв Остап Вакулюк) є українцем.

Нагадаємо, у містечку Ходорів на Львівщині 11 вересня відбувся показ фільму “Ефір” всесвітньо відомого режисера, лауреата Каннського кінофестивалю Кшиштофа Зануссі. Презентував стрічку режисер особисто.

Оля Карачевська

The post Місто Ходорів на Львівщині потрапило в документальну стрічку про Кшиштофа Зануссі first appeared on То є Львів..