У Львові після реконструкції відкрили найменшу площу в місті. Ось якою вона стала

У Львові після реконструкції відкрили площу Коліївщини. Це найменша площа міста розміром 650 квадратних метрів, повідомляє видання «Твоє місто».

Раніше на площі археологи знайшли рештки давніх будівників та стародавнього колодязя, який вдалося відновити. Під час реконструкції цю криницю оновили та прорізали написи – імена людей, що тут жили і працювали.

Також там з’явилися нові вуличні меблі та зелені насадження. Замість лавок на території поставили стільці. Такий приклад вже є Львові, біля ринку «Доброботу». На площі встановили й ліхтар – репліку старого львівського світильника.

Напрямками проєкту також були робота з гідами та вчителями, розробка ознакування об’єктів культурної спадщини у Львові, повідомляють у міськраді.

Площу реконструювали в межах грантового проєкту про співпрацю з єврейськими організаціями у проєкті «Спільна відповідальність за спільну спадщину» завдяки допомозі Європейського союзу. Вартість робіт становила 3,2 мільйони гривень. Проєктом реконструкції займалася ПП «Науково-виробнича фірма «Рутенія».