Марія Бурмака приїхала у Львів із проєктом «Улюблені класики»

Сьогодні, 13 вересня, Народна артистка України Маія Бурмака презентуватиме у Львові проєкт «Улюблені класики». Вранці вона розповіла про цей проєкт в ефірі програми «Легкі на підйом» на радіо FM Галичина. А вже о 17:00 презентуватиме його Українському католицькому університеті – під час зустрічі зі студентами.

Співачка записала 15 композицій на вірші класиків української поезії – від Шевченка до Стуса.Улюблені класики» – саме таку назву отримав масштабний проєкт, над яким працює команда професіоналів. Серед них такі музиканти, як Геннадій Бондар, Андрій Мороз, Олександр Лисенко, Кирило Бородін, Маша Хмельова. Саундпродюсером проєкту став Вадим Лисиця.

Я давно мріяла зробити такий проект, – розповідає Марія Бурмака. – Це альбом з 15 сучасних пісень на вірші українських класиків. Поезія Олени Теліги, Івана Франка, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Стуса та інших авторів оживуть у піснях. Це і є альтернативна форма подачі вивчення української класичної літератури. Я хочу достукатися до кожного серця, донести безцінний матеріал, який українські класики залишили нам у спадок.

Окрім альбому з 15 треками, Марія проведе презентаційні музично-поетичні зустрічі у шести містах України для студентів та викладачів вищих навчальних закладів.

Проєкт підготували за підтримки Українського культурного фонду.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.