Митрополит Епіфаній заклав храм на місці явлення Божої Матері на Львівщині

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Це щорічне богослужіння відбувається в рамках прощі, що традиційно звершується до цього святого місця в день відпустового свята.

За Божественною літургією йому співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло. За богослужінням також молилися священники Львівсько-Сокальської, Львівської та сусідніх єпархій, що прибули на святкування, звершуючи духовну опіку над своїми парафіянами.

Після прочитання Євангелія Предстоятель помісної Української Православної Церкви виголосив першосвятительське слово проповіді. Згодом лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Наприкінці літургії Митрополит Епіфаній вручив іменний хрест Предстоятеля протоієрею Ярославу Кунинцю.

Слова вдячності Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію висловив очільник Львівсько-Сокальської єпархії Високопреосвященний митрополит Димитрій.

Після богослужіння відбулося закладення наріжного каменя під будівництво храму на честь Покладення чесного пояса Божої Матері. Насамкінець Предстоятель з ієрархами та духовенством спустилися до цілющого джерела, проспівали молитву до Божої Матері «Царице моя, Преблагая…» та випили джерельної води.