Чому у Львові можуть закрити школу бойових мистецтв «Будокан»

Із 20 по 25 вересня у львівській школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» відбуватиметься позаплановий інституційний аудит. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив директор школи Олександр Козловський. Сенсей хвилюється, що це може призвести до закриття школи. У коментарі Galnet директор розповів:

Кілька років тому ми самі звернулися у київський департамент інституційного аудиту Державної служби якості освіти , щоб у нас в школі провели аудит. Наша мета була простою: оскільки ми молода школа, то хотіли знати наші сильні та слабкі сторони. Заяву зареєстрували, але пізніше дивним чином вона загубилася. Пізніше ми дізналися, що нам призначений інституційний аудит на прохання Львівського міського управління освіти, – розповів у коментарі Galnet Олександр Козловський.

Скріншот зі сторінки Олександра Козловського

Директор школи «Будокан» каже, що вони не проти перевірки, але хочуть, аби все відбувалося без упереджень.

Нас попередили про те, що будуть зроблені такі висновки, що програма нашої школи суперечить чинному освітньому законодавству і тому нам дадуть три місяці, аби виправити так звані протиріччя в нашій методиці. Якщо цього не зробимо, тоді школу закриють, а керівництво звільнять. Ми на цю тему проговорили з чиновниками, які працюють у відділі інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Львівській області, але вони роблять вигляд, що нічого не знають. Однак, 20 вересня у нас відбуватиметься такий аудит, тому ми вирішили зробити це демократично. Ми вирішили запросити до нас журналістів, щоб вони були свідками того, яким чином в Україні вводяться освітні реформи і того, як відбувається інституційний аудит з боку чинних освітніх структур, – додає Олександр Козловський.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.