Стебницька інфекційна лікарня знову почала приймати «ковідних» хворих

Із п’ятниці, 10 вересня, згідно з рішенням департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, Стебницька інфекційна лікарня відновила прийом «ковідних» хворих. Про це повідомив керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба.

Станом на сьогоднішній ранок, 14 вересня, у медичному закладі перебувають 50 осіб. Із них – 17 хворих поступили за вчорашній день, 13 вересня. 33 осіб – шпиталізували за три попередні дні, починаючи із 10 вересня. Із 50 ушпиталених – 7 хворих перебувають у реанімації. Стан перебігу недуги в цих пацієнтів – важкий.

На теренах Дрогобиччини, у порівнянні із останніми тижнями літа, зростає кількість хворих. Однак, як стверджують медики, триває також сезонний приріст вірусних недуг та ГРВІ.

Позаминулого тижня методом ПЛР коронавірус діагностували у 31 особи, станом на п’ятницю 10 вересня – COVID-19 підтвердили у 30 осіб. Однак хочу зауважити, що зростає недуга в районі – йдеться про жителів Борислава, Трускавця та навколишніх сіл, – додав Володимир Чуба.

Хворих із штамом «Дельта» не виявили.

Також, за словами Володимира Чуби, упродовж минулого тижня першу дозу вакцинації отримала 581 особа, другу дозу – 1 185 осіб.

Як додають у пресслужбі ДМР, влітку у Стебницькій інфекційній лікарні тривав ремонт. Там, зокрема, збільшили кількість точок кисню для «ковідних» хворих, оновили палати. Також очікують на встановлення кріоцистерни. Усі роботи планують завершити до кінця вересня – початку жовтня.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.