Путас прокоментував знесення кіоску у центрі Львова

Сьогодні 14 вересня відбувся незаконний демонтаж моєї власності – МАФу на пл. Галицькій. Із залученням Муніципальної варти та інших силовиків. Ніби якась спецоперація проти малого бізнесу.

Про це у Фейсбуці пише підприємець Юрій Путас, інформує Четверта студія.

«Ми працювали на цьому місці з 1999 року. Впорядковували та обслуговували площу власним коштом, на законних підставах. Але всім відомо, що у Львові процедура встановлення та ліквідації МАФів відбувається виключна за бажанням чи небажанням чиновників.

Тому через 22 роки діяльності чиновники вирішили, що споруда стоїть незаконно. Незважаючи на те, що проект був погоджений Управлінням архітектури та містобудування і сесією ЛМР за усіма вимогами. І ухвали були підписані мером!

Сьогодні жодних варіантів для перенесення МАФу у Галицькому районі запропоновано не було, ділянки для виділено! Як це називається?

22 роки я відповідально сплачував податки та утримував дану територію, з якої сьогодні мене викинули незаконним силовим методом.

В процесі демонтажу муніципали нанесли мені, як власнику споруди, тілесні ушкодження, хоча я чесно відстоював власне майно, яке цинічно знищили та викрали (куди повезли залишки кіоску – невідомо).

Навіть те, що я минулого тижня подав до суду на рішення виконкому нікого не зупинило. До речі, сьогодні під час незаконного захоплення мого майна я неодноразово звертався за номером 102 – гнилу реакцію отримав за декілька годин.

Ця історія ще триватиме, оскільки я публічна особа і так просто цієї справи не залишу! Проте хочу попередити всіх, в тч іноземних інвесторів, які так захоплюються Львовом, що малому бізнесу у Львові та Львівській ОТГ при правлінні сьогоднішніх місцевих чиновників є велика загроза! Тому думайте!», – написав Путас.

Фото Юрій Путас