Посилення карантину: у Львові з 14 жовтня зупинять усі масові розважальні заходи

UNN

Влада Львова планує з 14 жовтня зупинити усі масові розважальні заходи. Про це під час брифінгу заявив мер міста Андрій Садовий, передає УНН.

Цитата

“Ми хочемо з 14 числа (жовтня - ред.) зупинити всі масові розважальні заходи у місті Львові. Вони будуть заборонені за винятком, якщо говорити про невеликі, які вже анонсовані, але участь у них можуть брати особи, які 100% вакциновані, або у яких є негативний ПРЛ-тест”, — заявив Садовий.

Деталі

Щодо роботи бізнесу, Садовий заявив, що для відвідування торгівельних комплексів будуть залишатися обов’язковими такі заходи безпеки як маски та вимірювання температури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На футбольний матч збірної України у Львові пускатимуть тільки вакцинованих або з негативним ПЛР-тестом

“Якщо говорити про заклади громадського харчування то ми доходимо до тієї позиції коли всі працівники мають бути 100% вакциновані або мати негативний ПРЛ-тест”, — відзначив Садовий.

До того ж, мер міста попередив львів’ян про те, що незабаром у кафе, ресторани, торгові центри міста пускатимуть тільки вакцинованих або з негативним ПРЛ-тестом.

Доповнення

В Україні зафіксовано вже 2,5 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, приріст за добу, 7 жовтня, — понад 16,3 тисячі, новий антирекорд цієї осені, такої цифри не було з квітня. Госпіталізовано за добу при цьому понад 3,5 тисячі осіб, що на рівні показника попереднього дня.

У Львівській області за останню добу зафіксували 1237 випадків за добу.