Хто і як забудовує Погулянку

Westnews.info

Про це повідомили "Наші гроші. Львів".

Зараз на землі є лише дві будівлі: гараж і сарай площею 15,5 і 17,2 кв. м відповідно, які належать цій компанії. Для цих будівель виділять понад сім соток землі, ще й з призначенням під багатоквартирний житловий будинок.

Одна з будівель на ділянці. Фото ЛМР

Ділянка розташована на куті вулиць Погулянка і Вахнянина, більшість її площі справді вільна від забудови. Такими були й зауваження до цього проєкту ухвали.

Незважаючи на це, депутати підтримали ухвали, «за» проголосувало 37 депутатів, ще четверо утримались.

Згідно з містобудівним кадастром, це зона малоповерхової квартирної забудови – за зонінгом, малоповерхова і садибна максимум до 4 поверхів – за генпланом. Детальний план території не розробляли.

ТОВ «Вілла Погулянка» засноване майже три роки і першим його власником був Микола Шевчук із села Переспа Сокальського району. Тепер основним власником (75% у статному капіталі) є Юрій Авдейчик, який у 2015 році балотувався до Львівської міськради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Авдейчик є засновником ТОВ «Львівський вал», керує ТОВ «Паща Лева» сина нардепа Ярослава Дубневича і Львівською обласною організацією політичної партії «Українська стратегія Гройсмана».

І гараж, і сарай передали в статутний капітал компанії її засновники у 2019 році. Так, історія гаража почалась у 2016 році. Тоді його та торгах придбав Різник О.Р. (ймовірно, депутат Львівської міськради від Європейської солідарності Олексій Різник), у 2018 році його в нього викупив Тарас Каблак, який подавав декларацію як помічник судді у Восьмому апеляційному адміністративному суді. Через рік Каблак вніс майно до статного капіталу «Вілла Погулянка».

Сарай до статутного капіталу внесли Юрій та Галина Індучні у липні 2019 року. Нерухомість вони отримали у власність на підставі заяв від травня 2019 року, виданих нотаріусом.