Стало відомо, чи потрібні будуть відвідувачам кафе та ресторанів Львова сертифікати про вакцинацію

depo.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо "Люкс FM" розповів про обмеження, яке запроваджують в місті, у зв’язку із стрімким поширенням коронавірусної інфекції, повідомляє Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

"На жаль, ми спостерігаємо динаміку поширення коронавірусу у Львові, в Україні. Тому ми прийняли рішення, що з 18 жовтня на тиждень дітей 5-11 класів відправляємо на дистанційне навчання. Потім буде тиждень осінніх канікул, тому загалом вийде десь два з половиною тижні для того, що розірвали хвилю захворюваності. Діти 1-4 класів продовжують ходити до школи, а малюки – до дитячих садочків. На час дистанційного навчання припиняється і робота позашкілля".

Окрім того, на днях мають прийняти рішення щодо бізнесу, сказав міський голова.

"Має бути обов’язкова вакцинація працівників закладів торгівлі, закладів харчування. Також ми плавно підходимо до цієї норми, яка є в багатьох європейських країнах: у відвідувачів закладів громадського харчування мають бути або сертифікат про вакцинацію, або довідка про негативний ПЛР-тест. Це не буде запроваджено у Львові в найближчі дні, бо рівень вакцинації значно менший, ніж в інших країнах. Станом на сьогодні десь третина населення нашого міста вже провакцинована", – сказав мер Львова.

Нагадаємо, за добу 10 жовтня на Львівщині виявили коронавірус у 343 осіб. До міських лікарень Львова поступила 61 особа, виписано семеро пацієнтів.