На Львівщині дівчат навчали військовому вишколу на честь Олени Степанів

Westnews.info

Про це йдеться на сайті Львівської ОДА.

«Чарівні Сколівські бескиди зібрали активних, ініціативних, а головне небайдужих дівчат, які прагнули отримати нові знання та навички, аби гідно захищати Україну на всіх фронтах», - наголосила організаторка Вишколу Уляна Кузик.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА, вишкіл реалізований в межах конкурсу проєктів серед інститутів громадянського суспільства та вже упродовж кількох років відбувається на теренах Львівщини.

У межах проєкту дівчат навчали як опанувати основними навичками дій в екстремальних умовах до моменту прибуття професійних військових, наданню першої допомоги в надзвичайних ситуаціях, тактичній медицині. Також, учасниці прослухали лекції щодо історії боротьби за незалежність України, вивчення основних зразків техніки та озброєння ЗСУ, набуття початкових навичок користування ними, військової топографії.

Окрім навчання, для учасниць вишколу провели презентацію книги Сашка Білого та зустріч із добровольцями, які мають досвід у бойових діях на сході України.