На Львівщині у сімейних лікарів тепер можна безкоштовно отримати у користування кисневі концентратори

Galnet.fm

На Львівщині пацієнти після виписки можуть брати кисневі концентратори у сімейних лікарів

Від сьогодні згідно розпорядження голови ОДА щодо розподілу кисневих концентраторів серед закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу населенню області та з урахуванням кількості укладених декларацій з мешканцями, хворі на Ковід можуть отримати кисневий концентратор у свого сімейного лікаря

Кисневі концентратори вже розподілені між закладами охорони здоров’я відповідно до затверджених критеріїв і будуть використані згідно із затвердженими стандартами надання медичної допомоги.

Пацієнти, які підписали декларації із сімейним лікарем, отримують концентратор для лікування безкоштовно.

«Кисневі концентратори є важливою частиною лікування COVID-19 у складних випадках. І від їх наявності, або відсутності часто залежить життя хворого. Забезпечення медичних закладів Львівщини необхідним обладнанням для надання допомоги пацієнтам з COVID-19 є одним з пріоритетних напрямків роботи Львівської облдержадміністрації від початку епідемії.

Враховуючи теперішню тенденцію до зростання захворюваності COVID-19 і і збільшення кількості випадків важкого перебігу, за кошти державної субвенції було придбано 1520 кисневих концентраторів,» – зазначив директор департаменту Orest Chemerys.

Нагадаємо, що кисневі концентратори призначені для використання під контролем сімейних лікарів у пацієнтів, які потребують кисневої терапії та чий стан здоров’я не вимагає перебування в стаціонарі під цілодобовим наглядом медпрацівників.

Видача кисневих концентраторів у тимчасове користування здійснюється на підставі скерування сімейного лікаря або виписки зі стаціонару, де вказано, що пацієнт потребує кисневої терапії.