Львів запроваджує карантинні обмеження: зміни торкнуться шкіл та бізнесу

Судебно-юридическая газета

У Львові запроваджують карантин, у зв’язку із стрімким розповсюдженям коронавірусної хвороби, – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише пресслужба Львівської міської ради.

Так, із 18 жовтня школярі старших класів перейдуть на дистанційне навчання.

«На жаль, ми спостерігаємо динаміку поширення коронавірусу у Львові, в Україні. Тому ми прийняли рішення, що з 18 жовтня на тиждень дітей 5-11 класів відправляємо на дистанційне навчання. Потім буде тиждень осінніх канікул, тому загалом вийде десь два з половиною тижні для того, щоб розірвати хвилю захворюваності. Діти 1-4 класів продовжують ходити до школи, а малюки – до дитячих садочків. На час дистанційного навчання припиняється робота позашкілля», – розповів міський голова.

Крім того, змін у роботі зазнає і бізнес. Працівники мають бути обов'язково вакциновані, а заклади харчування мусять мати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест.

«Сьогодні-завтра ми приймемо наступні рішення щодо бізнесу. Має бути обов’язкова вакцинація працівників закладів торгівлі, закладів харчування. Також ми плавно підходимо до цієї норми, яка є в багатьох європейських країнах: у відвідувачів закладів громадського харчування мають мати або сертифікат про вакцинацію, або довідка про негативний ПЛР-тест», – сказав Садовий.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що у Львові готуються закрити школи та посилити карантин: влада назвала умови.

Додамо, що деякі області України під загрозою «червоної» зони: до чого готуватись бізнесу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Youtube Право ТВ, щоб бути в курсі найважливіших подій.