У Львові виставлять мощі святого, який є покровителем матерів та дітей

Форпост

У суботу, 16 жовтня, в Архикатедральному соборі святого Юра у Львові встановлять ікону з мощами святого Герарда – покровителя материнства, зокрема породіль, а також дітей, сім’ї та доброї сповіді. З неділі, 17 жовтня, ікону з мощами виставлять до почитання. Впродовж дев’яти днів у соборі відбудеться спільна молитва до святого Герарда.

Як розповів єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Преосвященніший Володимир, мощі святого Герарда передали редемптористи з Австрії.

«У нас також є супровідний лист-засвідчення генерального постулятора від 30 грудня 1904 року, відразу після канонізації св. Герарда. Сам мощовик вкладено в ікону. Цікаво, що він також має певну символіку. На ньому зображено лілії, які символізують невинність та богопосвячене життя. А чотири перлини вказують на обіти редемптористів: чистоту, убожество, послух, а також обіт чи присяга витривання», - розповів владика Володимир, а також наголосив, що до святого Герарда приходять численні жінки просити ласки материнства та дякують за щасливо народжених дітей.

ПРОГРАМА ПОЧИТАННЯ ІКОНИ З МОЩАМИ СВЯТОГО ГЕРАРДА

Субота, 16 жовтня, 17.00 – Всенічне Бдіння з нагоди встановлення ікони з мощами святого Герарда

Неділя, 17 жовтня, виставлення ікони з мощами до почитання.

З понеділка, 18 жовтня, до вівторка, 26 жовтня, в Архикатедральному соборі святого Юра буде дев`ятиденне моління до святого Герарда. Вірних запрошують до спільної молитви.

ЩО ВІДОМО ПРО СВЯТОГО ГЕРАРДА

Святий Герард – редемторист, католицький святий, чудотворець. Спомин святого Ґерарда в католицькій церкві 16 жовтня. Чимало християн у цілому світі шанують його як покровителя материнства, матерів, особливо породіль, дітей, сім’ї, доброї сповіді. Беатифікований 29 січня 1893 року Папою Левом XII. Канонізований 11 грудня 1904 року Папою Пієм X.