Зелені енергетичні рішення Львова обговорять на Європейському тижні у Брюсселі — журналістка

Громадське радіо

Про цьогорічний захід розповіла журналістка Валерія Павленко.

Валерія Павленко: Цього року тиждень проводиться у гібридному режимі: Європейська комісія організує лекції, майстеркласи, виставки та конференції. Більшість з них доступні онлайн, деякі пройдуть офлайн у Брюсселі з дотриманням протиепідемічних норм.

На Тижні міст та регіонів політики, активісти, науковці та представники бізнесу будуть обговорювати Європейську політику згуртованості — це стратегія, яка допомагає членам-країнам ЄС розвиватись справедливо та гармонійно.

Однак політика згуртованості також включає співпрацю з партнерами ЄС, зокрема з Україною. ЄС підтримує стратегічний розвиток країн-партерів, зокрема інновації в бізнес-секторі.

У рамках Європейського тижня регіонів та міст пройдуть дві події, присвячені Україні — виставка «Зелені інновації сталої України». На ній будуть представлені спільні екологічні проєкти українських підприємців та державних установ. На семінарі «Регіони позитивної енергії як інноваційні екосистеми для досягнення кліматичної нейтральності» обговорять досвід чотирьох смартміст, зокрема українського Львова, який впроваджує зелені енергетичні рішення.

Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі

При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту