У Львові висадять 96 іменних дерев, присвячених загиблим Героям

depo.ua

До Дня захисників та захисниць у Львові створять Парк пам’яті, висадивши 96 іменних дерев, присвячених загиблим у зоні АТО/ООС Героям. Про це Depo.Львів повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Символічно, дерева спільно із родинами Героїв висадять вздовж дороги, що з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та Високий Замок. Зокрема, висадять яблуні, груші та інші квітучі дерева.

"Ця ідея у нас в місті народилась давніше. Було бажання родин мати місце в пам’ять про рідних, яке буде особливим та визначним. Йдеться про нову територію поблизу школи, яка стане парком, присвяченим львів’янам, які загинули в зоні АТО. Плануємо висадити близько 90 дерев, що будуть присвячені львів'янам, які загинули в зоні АТО. Кожне дерево буде іменне. Ми хочемо, щоб це була зона і для львів'ян, і для туристів. Водночас, вона буде виконувати просвітницьку функцію і розповідатиме про наших Героїв", - зазначив директор департаменту "Адміністрація міського голови" Євген Бойко.

Локацію для створення парку пам’яті та висадки іменних дерев обрали спільно із родинами полеглих бійців.

В управлінні екології та природних ресурсів зазначають, що для висадки підібрали саджанці квітучих дерев – яблуні, груші.

"Ми закупили переважно декоративні яблуні, так звані "райські". Концепцією є райський куточок серед міста, з якого можна подивитись на гарні краєвиди і відпочити душею, знайти спокій і пам’ять. Ми хочемо, щоб цей парк був декоративний весною, коли все цвіте, тому ми висадимо там різні види яблунь та інших декоративних квітучих дерев, аби вони зацвітали одне за одним і могли на місяць-півтора довше квітнути. Також восени там будуть яблучка різного кольору", - акцентувала керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

Нагадаємо, понад 90% львівських будинків вже отримують тепло. Але багато хто наразі утримується і відмовляється від опалення, оскільки економлять кошти.