Шеф-кухар зі Львова представлятиме Україну на кулінарному конкурсі

То є Львів

Львів’янин Максим Прихідько переміг на престижному кулінарному конкурсі «Bocuse d’Or Україна» та здобув право представляти країну у європейському фіналі конкурсу високої кухні.

Джерело: ZAHID.NET.

Після перемоги на «Bocuse d’Or Україна» Максим Прихідько представлятиме країну на європейському фіналі конкурсу у Будапешті

11 жовтня у Києві відбувся фінал конкурсу «Bocuse d’Or Україна» – за перемогу змагались вісім шеф-кухарів з різних регіонів України. У фіналістів було завдання приготувати 12 порцій м’ясної та рибної страви за 5 год та 35 хв.

У конкурсі переміг шеф-кухар зі Львова Максим Прихідько, він виступав зі своїм помічником Василем Фисюком. Максим Прихідько є засновником та шеф-кухарем Experimental restaurant, шеф-кухарем гастрономічного простору Pro100 HUB, член асоціації шеф-кухарів України, асоціації «Західна Шеф Група» та Клубу Галицької Кухні. Останні 2 роки займається вивченням української традиційної кухні. Стаж роботи 9 років.

Максим Прихідько (по центру) разом зі своїм помічником Василем Фисюком (ліворуч) тримають нагороду

Після перемоги на «Bocuse d’Or Україна» Максим Прихідько представлятиме країну на європейському фіналі конкурсу у Будапешті, який відбудеться у березні 2022 року.

У 2021 році в Україні вперше відбувся національний відбір, де обрали кандидата, який буде представляти Україну на Bocuse d’Or Europe Final 2022.

Bocuse d’Or – це престижний міжнародний конкурс шеф-кухарів, у якому змагаються близько 70 країн. Спершу кожна країна повинна провести національний відбір, щоб визначити представника, який візьме участь у наступному етапі конкурсу.

Існує чотири континентальні відбіркові змагання: Вocuse d’Or Європа, Вocuse d’Or Північна та Південна Америка, Вocuse d’Or Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Вocuse d’Or Африка. Мета континентальних відбіркових турнірів —визначити 24 фіналістів, які представлятимуть свою країну та просуватимуть свої кулінарні традиції у великому фіналі конкурсу, який проводиться у Ліоні, Франція.

The post Шеф-кухар зі Львова представлятиме Україну на кулінарному конкурсі first appeared on То є Львів..