«Газ і тарифи для населення не зростають», – голова Львівської ОДА

Galnet.fm

Голова Львівської ОДА Максим Козицький на особистій фейсбук-сторінці прокоментував інформацію щодо зростання тарифів на газ для жителів Львівщини.

Газ і тарифи для населення не зростають. А паніка з надзвичайними ситуаціями в Україні «через відсутність газу» – лише маніпуляція. Не ведіться!

Львівщина володіє 14% музейного фонду України. Але музеям вкрай важливо дотримуватися чіткого температурного режиму. Водночас, на вчора ( прим. автора – 11 жовтня) лише чверть закладів бюджетної сфери мали угоди з постачальником газу для опалення. Цей процес обов’язково треба було пришвидшити! Тому вчора в області збиралася комісія ТЕБ і НС. Йдеться лише про подолання технічних моментів, щоб прискорити підписання договорів на постачання газу. Надзвичайна ситуація не передбачає нічого більше, ніяких інших обмежень, крім врегулювання цього моменту, і стосується лише бюджетних установ, – написав Максим Козицький.

До 15 жовтня НАК Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» готова підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

Газу в українських сховищах достатньо для потреб населення та соціальної сфери на весь сезон. Ціна на газ для населення – 7,42 гривень. За такою ціною «Нафтогаз» продає паливо роздрібним постачальникам та теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення. Ціна на газ для потреб соціальної сфери (школи, лікарні тощо) – 16,8 гривень. Це вже повна ціна, з ПДВ та тарифом на транспортування, – додав Козицький.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.