У львівських трамваях діятиме пересадковий талон: З 14 жовтня закривають на ремонт перехрестя вулиць Бандери – Городоцька

depo.ua

У зв’язку з реконструкцією вулиці Бандери, 13 жовтня з 23:00 год. і впродовж місяця для руху транспорту буде перекрито перехрестя з вулицею Городоцькою на ділянці від Тобілевича до пл. Кропивницького. На час робіт транспорт оминатиме закриту ділянку в напрямку до центру міста по вул. Тобілевича – вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу – по вул. Короткій. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міській раді.

Нагадаємо, до завершення ремонтних робіт трамваї №1, №4 та №6 курсуватимуть до церкви св.Анни та у зворотних напрямах. Для зручності мешканців та гостей міста на час ремонтних робіт з залізничного вокзалу (пл. Двірцева) до церкви Анни (вул. Захисників України) та у зворотному напрямку курсуватиме експрес-маршрут. Автобуси будуть їздити з 6:30 год. до 23:00 год. з інтервалом 30 хв. У цьому експрес-маршруті та трамваях №1, №4 та №6 діятиме пересадковий квиток.

"Автобусний квиток, придбаний у водія автобуса, матиме спеціальну позначку та буде дійсний за умови компастування у трамвайних маршрутах №№1, 4 та 6. Відповідно, з трамвайним квитком можна буде пересісти у шатл-бас, не оплачуючи додатково. При посадці у автобус водії вилучатимуть такі трамвайні квитки. Пасажирам, які мають картки на проїзд в електротранспорті, достатньо буде пред’явити їх водію автобуса", - розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Автобусні маршрути № 6-А, 7, 15, 20, 25, 29, 31, 34, 41, 43, 51, 52 та експрес-маршрут "Аеропорт – церква св. Анни" у напрямі до центральної частини міста курсуватимуть по вул. Городоцька – вул. Тобілевича – вул. Федьковича - вул. Шептицького – пл. Кропивницького – вул. Городоцька – і далі за маршрутом. У напрямку до залізничного вокзалу автобусні маршрути тимчасово здійснюватимуть об’їзд вул. Городоцької по вул. Короткій – і далі за маршрутом.

Як уточнили в ЛКП АТП-1, 14-17 жовтня вказані маршрути працюватимуть за схемою робочого дня. Надалі, за потреби, ці маршрути будуть посилені додатковими транспортними одиницями.

Нагадаємо, на Львівщині виникла надзвичайна ситуація через газопостачання бюджетних установ. На території області працює 825 бюджетних установ, які споживають природний газ для власних потреб. У цих установах є понад 4 тисячі пунктів обліку природного газу, з них на сьогодні включені лише 986, що складає 23,4%.