У Львові через ремонт вулиці Бандери заборонять паркування вздовж об'їзних доріг

UA: Cуспільне мовлення

13 жовтня з 23:00 у Львові перекриють для руху транспорту перехрестя вулиць Бандери та Городоцької. На час ремонту впродовж місяця паркування вздовж об'їзних доріг буде заборонено. Громадський транспорт їздитиме за новою схемою. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Через реконструкцію вулиці Бандери впродовж місяця водіям заборонять паркувати авто вздовж вулиці Тобілевича – вул. Федьковича – пл. Кропивницького – вул. Короткої. Нові правила почнуть діяти сьогодні, 13 жовтня з 20:00. Їх дотримання контролюватимуть інспектори з паркування та патрульна поліція. Також на локації цілодобово працюватиме евакуатор.

На час ремонтних робіт ділянку Городоцької від вулиці Тобілевича і до площі Кропивницького перекриють для усього транспорту. Через це громадський транспорт їздитиме за зміненим маршрутом. Трамваї номер 1, 4, 6 курсуватимуть лише до церкви Анни.

"Інший весь приватний і громадський транспорт у напрямку вокзалу буде їхати вулицею Короткою, у зворотному напрямку — вулицею Тобілевича і Федьковича, перетинаючи вулицю Степана Бандери по площі Кропивницького і з виїздом на вулицю Городоцьку. Окрім того, маршрути, які курсують до Залізничного вокзалу, ми підсилимо так званими шатл-басами", — каже керівник міського управління транспорту Олег Партика.

Експрес-маршрут курсуватиме з Залізничного вокзалу (пл. Двірцева) до церкви Анни (вул. Захисників України) та у зворотному напрямі. Автобуси їздитимуть з 6:30 год. до 23:00 год. з інтервалом 30 хв. В експрес-маршруті та трамваях №1, №4 та №6 діятиме пересадковий квиток.

"Автобусний квиток, придбаний у водія автобуса, матиме спеціальну позначку та буде дійсний, за умови компостування, у трамвайних маршрутах №1, 4 та 6. Відповідно, з трамвайним квитком можна буде пересісти у шатл-бас, не оплачуючи додатково. При посадці у автобус водії вилучатимуть такі трамвайні квитки. Пасажирам, які мають картки на проїзд в електротранспорті, достатньо буде пред’явити їх водію автобуса", — каже начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Автобусні маршрути № 6А, 7, 15, 20, 25, 29, 31, 34, 41, 43, 51, 52 та експрес-маршрут "Аеропорт – церква св. Анни" у напрямі до центральної частини міста курсуватимуть по вул. Городоцька – вул. Тобілевича – вул. Федьковича – вул. Шептицького – пл. Кропивницького – вул. Городоцька – і далі за маршрутом. У напрямі до Залізничного вокзалу автобусні маршрути тимчасово здійснюватимуть об’їзд вул. Городоцької по вул. Короткій – і далі за маршрутом.

Ділянку планують відремонтувати за місяць.

Що відомо 28 вересня 2020 року в Львові на ремонт закрили вулицю Бандери, яка сполучає залізничний вокзал із центром міста. Ремонт має декілька етапів. Як повідомили у пресслужбі мерії – загалом відремонтують понад один кілометр цієї вулиці. На Бандери планують облаштувати дві смуги для руху транспорту, дві велодоріжки та майже сто паркомісць. Ремонт вулиці коштуватиме майже 209,5 мільйонів гривень. Його планують закінчити у 2021 році. 29 вересня львів'яни підготували звернення до ЛМР щодо реконструкції вулиці. У ньому, зокрема, вимагали зберегти автентичну бруківку та дерева на вулиці, а також облаштувати 4 смуги для руху транспорту. 10 липня 2021 року в межах реконструкції дороги перекрили для проїзду перехрестя вулиці Бандери. Через це змінили схему руху 5 тролейбусів та 6 маршруток. Читайте нас у Instagram: головні новини регіону