У Львові відбудеться захід «Ангели Миру – Наші Захисники»

Четверта студія

Напередодні Дня захисників та захисниць України, 13 жовтня о 17.30 год. на Личаківському цвинтарі, на полі почесних поховань № 76, відбудеться захід «Ангели Миру – Наші Захисники».

Про це інформує Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Захід організований Благодійним фондом Родин загиблих Героїв України «Сумна Квітка», спільно з Львівським міським осередком Спілки Української Молоді в Україні.

В межах заходу священнослужителі проведуть панахиду за Героями, які загинули, захищаючи Україну, і відбудеться покладання вінка та запалення лампадок біля могил полеглих за Україну.

«Поіменно згадаємо борців за волю України, які поховані на Личаківському цвинтарі. Під час згадування борців, які поховані на цвинтарі, покладемо синьо-жовті прапорці на могили Героїв. «Ангели Миру – Наші Захисники», чиї імена навічно викарбувані в новітній історії України. Хвилиною мовчання присутні вшанують пам’ять тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України. Усі присутні виконають Державний Гімн України.

Опісля всі перейдуть до поля Почесних Поховань № 67, де також покладемо синьо-жовті прапорці на могили Героїв Небесної Сотні. День Захисника України – це день, коли необхідно згадати загиблих Захисників своєї країни, мужніх борців за свободу і незалежність рідної землі і подякувати всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави. Ми з болем у серці пам’ятаємо кожного, хто ціною власного життя виконав свій обов’язок перед Батьківщиною», – повідомили організатори.