Карантин у Львові посилили: які нові обмеження будуть із 18 жовтня

032.ua

Карантин у Львові посилили. Ухвалили нові обмеження, які діятимуть у місті.

13 жовтня у Львові провели засідання комісії з надзвичайних ситуацій. Ухвалити рішення щодо нових карантинних обмежень у місті. Про це повідомив на фейсбук-сторінці міський голова Андрій Садовий.

Із 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами. Нові обмеження стосуватимуться освіти, культури, торгівлі, закладів громадського харчування, спортзалів, готелів.

Які нові карантинні обмеження діятимуть у Львові:

школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада, також це стосується позашкілля та дозвілля;

заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу;

театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць. Музичні школи - на двотижневих канікулах. Народні доми, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом, а також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

заклади громадського харчування: режим роботи - до 23:00. Працюють лише за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком. Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом.

спортзали можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

готелі та хостели працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Фото на головній умовне, автор: Роман Балук