Вакцинація або ПЛР-тест. У Львові посилюють карантин з 18 жовтня

NTA

З 18 жовтня у Львові посилять карантин. Школярі підуть на двотижневі канікули, а заклади громадського харчування, ТРЦ, та спортзали працюватимуть, якщо працівники – вакциновані проти коронавірусу.

Таке рішення ухвалили сьогодні, 13 жовтня, під час засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, передає секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак.

Нові карантинні правила.

Освіта: усі школярі підуть на двотижневі канікули – з 18 жовтня до 1 листопада.

Культура: Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи підуть на двотижневі канікули

Народні доми, гуртки та секції – не працюють.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг. Торгівля: Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси можуть працювати, якщо працівники вакциновані або мають негативний ПЛР-тест.

Не більше 50% заповнення торгових площ. Заклади громадського харчування: працюватимуть до 23:00.

100% вакцинація або ПЛР-тест у працівників.

Заповненість – не більше 50%, до 4 людей за столиком.

Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з ПЛР-тестом. Спортзали: Можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані.

Заповненість – не більше 50%. Готелі та хостели: працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Нагадаємо, що в Україні складна епідеміологічна ситуація через штам коронавірусу “Дельта”, який зареєстрований у кожній області. Станом на 12 жовтня, 16 регіонів уже перебувають у “помаранчевій” зоні. Тому Нацполіція та працівники Держпродспоживслужби контролюватимуть в Україні дотримання карантинних обмежень, аби мінімізувати зараження коронавірусом.

До слова, минулої в Україні зафіксовано 16 309 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Серед нових інфікованих – 1 588 дітей.