Посилення карантину: Які обмеження будуть діяти у Львові

depo.ua

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної інфекції у місті ввели додаткові обмеження. Про це міський голова Львова Андрій Садовий написав у Facebook, пише Depo.Львів.

З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами. Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Також в місті заборонено проводити масові заходи, окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів - не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи - на двотижневих канікулах. Народні доми, гуртки та секції – не працюють. Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси - там можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади громадського харчування можуть працювати лише до 23:00 і за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників, при заповненні не більше 50%, до чотирьох людей за столиком.

"Якщо за два тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом", - написав Садовий.

Спортзали можуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані, заповненість - не більше 50%. Готелі та хостели працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

Нагадаємо, міську дитячу лікарню у Львові готують для прийому дітей із COVID-19, оскільки кількість госпіталізацій пацієнтів із коронавірусом в місті стрімко збільшується.