У Львові з понеділка суттєво посилюють карантин (Перелік обмежень)

ПІК

У Львові сьогодні, 13 жовтня відбулося засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, результати якого повідомив міський голова Андрій Садовий у Фейсбук, пише ПІК.

Нові обмеження торкнуться освіти, культури, закладів харчування, торгівлі, готелів та спортзалів, а саме:

Усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Також це стосується позашкілля та дозвілля.

Заборонено проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год до заходу.

Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної кількості місць.

Музичні школи на двотижневих канікулах.

Народні доми, гуртки та секції – не працюють.

Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Промислові, продовольчі ринки і магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50% заповнення торгових площ.

Заклади харчування працюватимуть до 23 години за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до 4 людей за столиком.

Спортзали зможуть відвідувати лише вакциновані або з негативним ПЛР-тестом. Усі працівники повинні бути вакциновані. Заповненість не більше 50%.

Готелі та хостели працюють лише за умови наявності у всіх працівників сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту.

“Якщо за 2 тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади харчування зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом”, – написав очільник Львова.

Читайте також у ПІК:

Вдома класно: на “Арені Львів” перед матчем збірної України презентували проморолик про Львівщину (ВІДЕО)

В Україні діятимуть жорсткіші правила пасажирських перевезень на час карантину

Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram