Міністр охорони здоров’я відвідав лікарню лікарню швидкої допомоги у Львові, - ВІДЕО

032.ua

Очільник Міністерства охорони здоров’я у рамках робочого візиту відвідав Львів.

14 жовтня Віктор Ляшко побував у лікарні швидкої допомоги Львова, куди госпіталізують хворих на коронавірус. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Він подякував медикам за ту важку щоденну працю, яку вони роблять в часі пандемії.

"Найцінніше, що є у держави, - це ви. Поки у вас не опускаються руки, поки у вас горять очі - ми реально можемо перемогти. Не дай Бог, ви розпочнете пасувати і зневірюватися, буде колапс", - зазначив міністр.

Як пояснив керівник міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук, однією з причин його візиту стали матеріали, що днями з’явилися в деяких ЗМІ.

"Людей, які з ніг падають, не бачачи своїх родин, насмілилися звинуватили у неналежному виконанні своїх обов’язків. Як відповідь, міністр сьогодні зустрівся з нашими людьми - з колективом, який героїчно і вдень, і вночі бореться за життя пацієнтів із коронавірусом", - пояснив Олег Самчук.

При цьому він додав, що на лікуванні у медзакладі із пневмоніями у зараз перебуває 442 пацієнти, 38 - у реанімації.

"Із найголовнішого - Віктор Ляшко підбадьорив наш колектив, попросивши не зважати на звинувачення. Також пообіцяв підняти питання перегляду тарифу по коронавірусному пакету. Адже на важких пацієнтів, які понад місяць можуть лежати в лікарні, грошей дійсно недостатньо. Я радий, що нас, лікарів, нарешті у цьому почули", - зазначив Олег Самчук.