Проєкт «МИ» у Львові: показали тизер про життя безпритульних в умовах пандемії (Відео)

Galnet.fm

На роздачу приходить багато людей. Вони ніби сходяться з усіх усюд: ось їх не було і вже є, як нічні метелики, які злітаються на світло лампи. Волонтери кажуть, що бездомних стало більше. Раніше готували на 100 людей, тепер, під час карантину, потрібно на 200. Я бачу в черзі людей, які дійсно живуть на вулиці, вони в кількох куртках і штанах, – розповідає співавторка проєкту «МИ» Люда Баталова.

Вона разом із Сашком Брамою приходить на зйомки репортажу «Безпритульні».

Поруч з цими людьми помічає бабусь і дідусів, які точно мають дім:

Якщо підійти до них, то вони кажуть, що беруть їжу не собі, а комусь там, кому дуже потрібно. А потім кажуть, що в них у хаті дуже холодно, у них немає світла і газу. Їх відключили, бо вони зі своєї пенсії не змогли оплатити комунальні послуги, – додає Люда Баталова.

Надзавдання мультимедійного проєкту «МИ» – зберегти документальні свідчення доби пандемії у всій їхній повноті та багатоголосності. Одна з тем, над якою працювали творці, – життя безпритульних в умовах пандемії.

Уже 17 жовтня у Театрі Лесі відбудеться презентація циклу репортажів. Усіх охочих запрошують приєднатися до показу. Посилання на подію у фейсбуці ТУТ.

Мультимедійний медіа-проєкт «МИ» втілюють за підтримки Українського культурного фонду. Детальніше про проєкт ми розповідали ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.