На Львівщині провели зустріч побратимів (ФОТО)

Четверта студія

У дворику Львівської облдержадміністрації, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, відбулася зустріч побратимів – учасників бойових дій з різних районів Львівщини. Зустріч організовують вже четвертий рік поспіль, щоб військові побратими з усіх куточків області могли разом відзначити День захисників та захисниць.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Зустріч розпочали із молитви та хвилини мовчання за полеглими Героями України, виконання Державного Гімну України. Після чого присутніх привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Дорогі наші захисники! Завдяки вам ми можемо працювати, навчати дітей, планувати майбутнє, розвивати наш край та будувати нашу державу. Ви тримаєте для нас мирне небо, ризикуєте власним життям заради України.

На жаль, серед нас нема багатьох ваших побратимів, але герої живі доти, доки живе пам’ять про них. Тому найважливіше у нашому щоденному житті та у нашій щоденній праці – це пам’ятати всіх і кожного, хто вершив і продовжує вершити історію нашої країни.

Дякую вашим рідним – матерям, дружинам, дітям, за їх силу і щоденні молитви. Дякую Вам за вашу не голослівну, а таку справжню любов до України. Вірю, що перемога за нами, хлопці! Бо в нашій хаті буде своя правда і сила, і воля! Слава Україні! Героям Слава!», – сказав Максим Козицький.

Відвідувачів заходу також привітав учасник АТО, оборонець Донецького аеропорта, старший викладач Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, підполковник Олег Дундук. Окрім того, у заході взяли участь перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик та заступники голови Іван Собко і Віталій Загайний.

Учасники АТО, ООС, їхні родини мали можливість поспілкуватись в неформальних обставинах, почастуватися козацьким кулішем, поговорити про майбутнє України, перемогу та згадати полеглих Героїв.

Кожен, хто завітав на зустріч, мав змогу зробити знімки на згадку біля спеціально облаштованої фотозони та послухати патріотичну та народну музику. Серед виконавців – Назар Савко та учасники музичної студії «Джерело» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, октет «Орфей», артисти Національної Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.