Львів вже готовий продавати картку «Леокарт», але застосовувати її ще нема де

Вголос

Про це сьогодні, 22 листопада, під час засідання депутатської комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності Львівської міської ради повідомив в.о. директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львова Олег Забарило.

За його словами, на сьогодні вже 8 тисяч пільговиків, які мають право безоплатного проїзду у громадському транспорті, подали документи для виготовлення картки «Леокарт».

Share to facebook Share to twitter Share to telegram Share to viber

«На сьогодні вже близько 6,5 тисяч карток є роздрукованими», - заявив він.

Олег Забарило каже, що картки пільговики можуть отримати у тих пунктах, куди подавали документи на право отримання пільгової картки «Леокарт».

А ось всім іншим картки будуть продавати у пунктах продажу за 60 гривень. Відповідне рішення в п’ятницю прийняв міськвиконком Львова.

Щодо обіцяного програмного застосунку для мобільного телефону яка стане своєрідним віртуальним гаманцем для майбутніх поїздок, то першу версію варто очікувати після 8 грудня.

«Коли програма буде в робочому середовищі, ми бачитимемо глюки, які кожен зможе відчути на собі. На період тестування зробимо вартість квитка за копійки. Тобто, якщо хтось карточку приклав, то з нього знімуть копійок десять. Пасажирові не затратно, зате він знатиме як користуватися карткою», - каже директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

При цьому, за його словами, тестовий квиток не вважатиметься завалідованим. Тобто, до нього додатково треба буде придбати квиток аби не поштрафували.

Що стосується проїзду учнів та студентів, які, як відомо, мають право пільгового проїзду, повинні будуть звернутися через Центр обслуговування пасажирів. При цьому неповнолітні учні та студенти повинні будуть звернутися за пільговою карткою «Леокарт» разом з батьками.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», для того, аби у Львові запрацював електронний квиток, у бюджеті міста бракує ще одного млрд гривень. Також одна поїздка у громадському транспорті Львова після впровадження Е-квитка коштуватиме 15 гривень.

ІА "Вголос": НОВИНИ