"Зачинено назавжди": припинив роботу один з найвідоміших суші-ресторанів Львова

Новини.LIVE

Ресторан суші, "Япі", який працював у Львові понад 15 років, припинив роботу.

Про це повідомляє Варта1.

Читайте також: Таргани і відірвана плитка: студенти львівського вишу показали умови в гуртожитках. Відео

Подробиці

Після 15 років роботи закрився один із перших суші-ресторанів у Львові. Мова йде про ресторан “Япі”, який працював на проспекті Свободи, 6/8.

Зараз усі замовлення на сайті "Япі" скасовані, а доставка недоступна.

Тиждень тому ресторан заявив про закриття і попрощався з відвідувачами: "Більше 15 років ми були разом з вами. Починали як один з перших суші-барів у Львові, стали одним з найкращих. Безліч раз оновлювали меню, придумували страви, що так вам полюбилися. Змінювалися, росли, розвивалися і ось зараз — ми в кінці цієї історії. “Япі Острів Суші” зачиняється назавжди. Нам сумно про це повідомляти, але ми щасливі, що ви були з нами стільки років. Разом ми розділили стільки важливих моментів життя. Ми справді вдячні за це. Дякуємо кожному, хто був частинкою нашої великої сім’ї. Можливо ще зустрінемося".

Наразі про причини закриття нічого не відомо, а на дверях ресторану висить табличка "Зачинено назавжди".

Більше новин про події Львівщини:

У Львові 2022 року почнуть збирати перші в Україні електричні вантажівки CoolОn . У перший рік планують випустити 2 000 одиниць, а вже у 2023 р. збільшити виробництво до 20 000.

У Львові створять пункти вакцинації для безхатьків, аби ті могли зробити необхідне щеплення та вберегти себе від загрози коронавірусної інфекції. Пункт вакцинації розташують у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, на вулиці Кирилівській, 3а.