На Львівщині виконали осінній призов на понад 66%

depo.ua

На Львівщині з 1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на військову строкову службу. За даними Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, згідно з плановим завданням цієї осені поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань 648 юнаків. Про це Depo.Львів повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Відповідно до останніх даних, за період призову з обласного збірного пункту до війська уже відправили 438 юнаків. Це 66,5 % виконання поставленого завдання. Цього тижня запланували відправити ще 35 призовників. Перед тим, як їхати на службу, усіх юнаків перевірили експрес тестом на визначення антигену SARS-Cov-2.

За словами військових, юнаки призовного віку повинні самі стежити за проходженням служби. Адже не отримання повістки, не є причиною неявки на призовну дільницю.

Термін проходження військової строкової служби для осіб з вищою освітою – один рік, для осіб без вищої освіти півтора року. Однак треба розуміти, що військовослужбовці строкової служби до участі в операції об’єднаних сил (ООС) на Сході країни не залучаються.

Нагадаємо, на Львівщині чоловік розбив два службові авто та травмував чотирьох правоохоронців.