Священника з Ходорівщини номінували на волонтерську премію

Galnet.fm

Протоієрея Володимира Порваткіна, який народився у селі Садки, поблизу Ходорова, номінували на волонтерську премію Євромайдан SOS. Про це повідомили напередодні, 22 листопада, у пресслужбі Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади.

Отець Володимир Порваткін понад 20 років проживає за кордоном та близько 17 років служить в українській церкві в Італії. Під час Революції Гідності Володимир Порваткін був у Першій сотні. Коли почалась війна, він повернувся до Італії та розпочав волонтерську діяльність: передавав на передову продукти, одяг, медикаменти, колісні крісла.

В Італії протоієрей допомагає онкохворим дітям з України. Він допомагає діткам потрапити на лікування у клініку Агостіно Джемеллі, а також підтримує під час перебування в медичній установі Риму.

Мене надихає любов до України та до людей. Коли бачу їхню потребу, і, якщо я в силі та маю можливість, чому б не допомогти? Я бачу, що моя допомога приносить людям радість, здоров’я, тому й допомагаю, – каже отець Володимир.

У волонтерській ініціативі Євромайдан SOS додають, що Володимир Порваткін за свою волонтерську діяльність відзначений Орденом Покрови Пресвятої Богородиці, медаллю від Святішого Філарета, численними грамотами та подяками. Також він є кількаразовим номінантом волонтерської премії Євромайдан SOS.

Церемонія нагородження відбудеться 30 листопада.

Раніше Galnet розповідав, що Тарас Матвіїв посмертно став номінантом премії волонтерської ініціативи Євромайдан SOS.

Нагадаємо, волонтерську премію заснували у 2014 році, щоб підтримати звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Ініціатива Євромайдан SOS ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.

Читайте також: Троє у стані середньої важкості, один – у важкому. У Львів літаком доправили чотирьох воїнів

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.