Управління вуличної інфраструктури Львова очолив уродженець Луганська

Кулемет.com

У Львові розкритикували кадрові призначення Садового

У Львові розкритикували кадрові призначення мера Садового.

Як пише Четверта студія, про це інформують у спільноті “ЛЬВІВ БЕЗ КОРКІВ”.

Публікуємо допис адміністратора спільноти Юрія Романчука:

“Ну от і створили довгоочікуваний Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР. На посаду керівника Департаменту Андрій Садовий обіцяв провести конкурс, який швидше за все був би “заточений” під Андрія Білого. І напевно так і було б, якби Андрій Білий не чкурнув з ЛМР (певно зрозумів, що пахне жареним після затримання Свища).

І головні конкуренти Ігор Зінкевич і Святослав Товстига отримали дуже високі шанси на перемогу в конкурсі і почали активно працювати в тому напрямку.

І тут Андрій Садовий зрозумів, що не можна чужих пускати до такої важливої, накатаної схеми, як транспорт, бо ж бабло не так легко буде тиряти (реконструкція вулиць, велодоріжки, малювання і замальовування смуг ГТ, готіка з парковок, плитка з одного заводу розміром 30*30, якою вже 60% міста заклали, зупинки в одного постачальника, мільйонні проєкти для ІПР без тендеру, ну і звісно стовпчики), то все відійде від нього, а вибори то фінансувати треба…

Ну і вирішив він зробити хід “конем”, точніше Олегом Забарило, дядько якого був депутатом в ЛМР і відповідно прилаштував свого племінника в ЛМР. Сам Олег Забарило не дуже щасливий від нового призначення, бо ні досвіду, ні освіти у сфері транспорту він не має (економіст за освітою) і розуміє, що ця посада, то “квиток в один кінець”.

Що відбувається в цей час в новому Департаменті: створюється нове (старе) Управління транспорту, яке очолює той самий Орест Олеськів, який очолював те саме управління, короче – ті самі яйця тільки в профіль.

Тут до Департаменту додається нове управління – Управління безпеки, яке очолює Жищинський Юрій Володимирович, який починав працювати простим муніципалом і доріс до в.о. керівника.

Найцікавіше трішки сховали від людей і не показали, що новий Департамент має ще одне управління – Управління вуличної інфраструктури.

Іось тут найцікавіше, очолює його такий собі Новіков Кирил Сергійович (саме так не Кирило,а Кирил), уродженець м. Луганськ, за освітою інженер-механік (конструктор) ракетних та космічних комплексів. У 2013 -2015р.р. – керівник та засновник власного бізнесу в галузі велоспорту.

Так оцей новий начальник настільки безбашний, що собі в заступники взяв “вєлікого менеджера”, коментатора, блохєра і фахівця у сфері готельного господарства Павла Сирватку!!! Ох ми тепер і заживемо все місто, тротуари у нас будуть в нанотехнологіях!!!! Ось воно світле майбутнє! Велосипеди на ракетних носіях, вау я гадав таке тільки у фільмах і то комедійних. Але то не важливо, з інсайдерських джерел мені повідали, що саме ця людина є таким собі “сірим кардиналом” в Департаменті і Садовий уважно і покірно прислуховується до його вказівок, саме він створював посади і набирав на них керівників.

Крім цього, Кирил Новіков є одним із засновників ГО “Львів Перший”, керівником якого є сам Ігор Васюник. Напевно Васюник запихає в ЛМР своїх диверсантів))))

Вітайте, нове управління і його керівника Кирила Новікова.

Я собі згадую мультик “Іграшки” там був такий Баз Лайтер і в нього була фраза “Безкінечність не межа”

Гадаю ця фраза стане новим лозунгом нового Департменту та нового Управління, яке очолює Кирило Новіков.

В коридорах ЛМР нове управління жартома називають “космонавти”))”, – йдеться у повідомленні.