У Львові створять мурал Захисникам України

Вголос

Виконком Львова має намір оголосити Всеукраїнський відкритий конкурс на кращі ескізи для муралів, які розмістять на стіні по вулиці Захисників України у м. Львові.

Цей проект рішення буде винесено на розгляд виконкому Львівської міської ради.

Share to facebook Share to twitter Share to telegram Share to viber

За задумом тут буде створено вуличну мистецьку галерею яка привертатиме увагу до тематики захисту Батьківщини та надасть художникам можливості для творчого вираження своїх рефлексій на тему захисників України.

Галерея складатиметься з восьми муралів (стінопис) на тему захисників України, які можуть бути як незалежними один від одного, так і об’єднаними в одну сюжетну лінію. Змінюватимуться малюнки муралу не рідше ніж раз на два роки.

Проте ескізи муралу обиратимуться на конкурсі, який має на меті вшанування постатей захисників України. До конкурсу допустять тільки авторські роботи. Але ескізи, які суперечать загальноприйнятим гуманістичним цінностям, будь-яким чином ображають чи принижують честь та гідність українського народу або пропагують сепаратизм, розглядатися не будуть.

Також переможцям конкурсу виплатять премії: за перше місце – 40 000,00 грн, за друге – 25 000,00 грн та за третє – 20 000,00 грн.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», у Львові розглянуть можливість демонтажу скульптури Моцартові-сину.

Фото з сайту NTA.

ІА "Вголос": НОВИНИ