У Львові вчителів та лікарів, які були хворі на COVID, поділили: одиним дають допомогу, іншим - нві

Westnews.info

Про це повідомив Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

За її словами Уляни Пак: «До мене як депутата Львівської міської ради, неодноразово звертаються мешканці міста, зокрема вчителі та лікарі, щодо забезпечення їхніх прав на виплату матеріальної допомоги у зв’язку з діагностуванням коронавірусної хвороби COVID-19. Лікарі та вчителі зазначають, що деякі з працівників закладів освіти та охорони здоров’я отримали матеріальну допомогу, іншим ж її не виплачують протягом тривалого часу.

Так, вчителі, які подали усі необхідні документи до профільних структурних підрозділів ЛМР ще в квітні-травні 2021 року, не отримали виплату дотепер. У зв’язку з пандемією економічне становище людей значно погіршилося, невиплата належних заявникам коштів робить їх фінансово більш вразливими та незахищеними. Така ситуація створює відчуття соціальної несправедливості, а також сприяє втраті довіри до влади у суспільстві.

Окрім того, за наявності таких обставин, порушується принцип рівності громадян, зокрема, до осіб, які мають однаковий статус, застосовується різне відношення з боку органів місцевого самоврядування. Також прошу перевірити цю інформацію і у випадку її підтвердження забезпечити здійснення відповідних виплат».

Нагадаємо, що підставою для таких виплат стали розпорядження міського голови Львова від 22.12.2020 року №608 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19», розпорядження міського голови Львова від 22.12.2020 року №609 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19», Розпорядження міського голови Львова від 28.12.2020 року №617 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів освіти м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19», розпорядження міського голови Львова від 28.12.2020 року №618 «Про надання матеріальної допомоги працівникам закладів охорони здоров’я м. Львова, яким діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19».