У Львівській громаді стартував конкурс на найкраще оформлення вітрин, брам, вікон та балконів до зимових свят

Galnet.fm

Напередодні, 23 листопада, почався щорічний конкурс на найкраще різдвяно-новорічне оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів та установ, брам, вікон та балконів будинків Львівської міської територіальної громади до новорічних та різдвяних свят.

Рекомендованим оформленням конкурсних вітрин, брам, вікон та балконів є використання традиційного різдвяного павука або його елементів, що заохочує учасників конкурсу до використання етнічних геометричних візерунків та декоративних елементів у святковому оформленні. Композиційно ромб буде в орнаментах головної ялинки, в ілюмінації вулиць, фотозонах тощо, – повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Основними критеріями конкурсного відбору є:

1. Зовнішній технічний та естетичний стан вітрини (вітрин, брам, вікон та балконів) і фасаду будинку.

2. Відповідність художньо-естетичного вирішення новорічній та різдвяній тематиці.

3. Використання додаткових технічних засобів (підсвічування, ілюмінація, механічні конструкції).

4. Композиційне вирішення.

Для участі у конкурсі необхідно подати до Центру надання адміністративних послуг або шляхом подачі електронного звернення на офіційну веб-сторінку Львівської міської ради такий пакет документів:

1. Заяву встановленого взірця на ім’я начальника управління культури на участь у конкурсі з обов’язковим вказанням точної адреси об’єкта, який подають на участь у конкурсі, прізвища, ім’я та по батькові заявника, а також контактний номер телефону.

2. Фотографії об’єкта, який подається на участь у конкурсі, зроблені з різних ракурсів у добрій якості та з високою роздільною здатністю, що подаються на диску або USB флеш-носії – при подачі через Центр надання адміністративних послуг Львівської міської ради, або долучаючи до електронного звернення у форматі jpg, .jpeg, .png, .gif, .tiff, .bmp, .pdf.

Прийом документів на участь у конкурсі триває до 15 грудня включно.

Участь у конкурсі можуть брати як фізичні, так і юридичні особи.

За детальною інформацією можна звертатися в управління культури Львівської міської ради за тел.: +38 032 297 55 72.

Читайте також: «Краса не залежить від форм та розмірів»: львів’янка здобула титул у конкурсі Miss Top of the World Plus Size

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.