У школі на Знесінні завершують будівництво надсучасного спортивного залу

depo.ua

У львівській загальноосвітній школі № 7, збудованій для дітей мікрорайону "Знесіння" на вул. Б. Хмельницького, 132, триває облаштування сучасного спортивного залу. Загальна кошторисна вартість будівництва спортзалу становить понад 36 млн грн, з яких 32 вже освоєно. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міській раді.

Цьогоріч виконано внутрішні оздоблювальні роботи, встановили вікна та вітражі, влаштування підлоги та інженерні мережі та замостили територію.

"Позитив в тому, що впродовж наступного місяця всі основні роботи по цьому об’єкту мають бути завершені. Те, що стосується дітей, має робитись дуже якісно і вчасно", – наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

"У цій будівлі буде три спортивні зали: один великий, один хореографічний і один гімнастично-тренажерний. Плануємо, що до кінця грудня діти вже зможуть займатися спортом тут. Це дуже важливо, адже ця школа не має спортивного залу і діти займаються фізкультурою в пристосованому приміщенні. Діти мають мати комфортні умови, тому робимо все, щоб вони могли розвиватись. В подальшому на території школи ще облаштують кілька спортивних майданчиків та облагородять територію", – розповіла Зоряна Хонько, керівниця відділу освіти Сихівського та Личаківського районів Львова.

На завершення робіт, згідно з укладеними договорами на 2022 рік, необхідно трошки більше 4 млн грн. У 2022 році передбачено влаштування електроосвітлення спортзалу, закупівля обладнання (меблів) і завершення робіт з благоустрою та озеленення території, встановлення огорожі спортмайданчика.

Зазначимо, що будівля СЗШ №7 розташована на вулиці Б.Хмельницького, 132, та побудована у 1954 році. У ній працює 50 педпрацівників, знаходиться 23 класи, в яких навчається 620 учнів. На ремонтно-будівельні роботи впродовж 2016-2021 років у бюджеті розвитку міського бюджету Львова передбачено та використано кошти загальною сумою понад 38,8 млн грн.

Нагадаємо, розробника електронних щоденників для школярів вже визначили за результами Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращу електронну систему керування навчанням. Цим буде займатися товариство з обмеженою відповідальністю "Лаєнвуд Софтвер Україна, яке спеціалізується на комп’ютерному програмуванню.