На Львівщині понад 200 кращих студентів отримали грошові премії

Львівський портал

У Львові з нагоди Міжнародного дня студента преміями відзначили кращих 212 юнаків та дівчат, які отримали по 6 тисяч гривень. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської облради. Уже традиційно премії отримують студенти, які відзначилися у навчальній та науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті вишу, громади та області.

Під час урочистого вручення премій, від імені Львівської обласної ради, студентів привітала заступниця голови постійної комісії з питань освіти, науки та інновацій Парасковія Дворянин.

«У Львівському національному університеті імені Івана Франка, у стінах якого відбувається сьогоднішня подія, завжди визнавали розум, знання, нові ідеї, пристрасть до науки. Ми маємо дуже вмотивоване, енергетичне, прагматичне покоління, з яким приємно працювати.

Ми живемо у непростий час, час візуалізації, час, коли важко зосередитися, час, коли потрібно вже і негайно мати успіх і себе реалізувати. Тому, бажаю нашим студентам вміти зосереджуватися, вміти працювати рутинно, вміти бути вдячними, бо завжди за вашими плечима будуть ті, хто виховав, навчив, мотивував. Успіхів!», – зазначила під час виступу Парасковія Дворянин.

Так, у цьому році студенти отримали 212 премій по 6 тисяч гривень: Львівської обласної ради та обласної державної адміністрації – 70 премій; Імені В’ячеслава Чорновола – 107 премій; Імені Бориса Возницького – 10 премій; Імені Миколи Колесси – 5 премій; Імені Олени Степанівни – 5 премій; Імені Дмитра Вітовського – 5 премій; Імені Євгена Лазаренка – 5 премій; Імені Івана Федоровича – 5 премій. Додамо, гроші на преміювання студентів виділили депутати Львівської обласної ради з обласного бюджету в межах Програми розвитку освіти Львівщини.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ЛОР