У Львові у школі № 7 завершують будівництво мультифункціонального спортивного залу

Westnews.info

Про це повідомили у міській раді.

Цьогоріч виконано внутрішні оздоблювальні роботи, роботи із встановлення вікон та вітражів, влаштування підлог та інженерних мереж та замощення теритрії.

«Позитив в тому, що впродовж наступного місяця всі основні роботи по цьому об’єкту мають бути завершені. Те, що стосується дітей, має робитись дуже якісно і вчасно», – наголосив Андрій Садовий, мер Львова.

«В цій будівлі буде розташовано 3 спортивні зали: 1 великий, 1 хореографічний і 1 гімнастично-тренажерний. Плануємо, що до кінця грудня діти вже зможуть займатися спортом тут. Це дуже важливо, адже ця школа не має спортивного залу і діти займаються фізкультурою в пристосованому приміщенні. Діти мають мати комфортні умови, тому робимо все, щоб вони могли розвиватись.

В подальшому на території школи ще облаштують кілька спортивних майданчиків та облагородять територію», – розповіла Зоряна Хонько, керівниця відділу освіти Сихівського та Личаківського районів Львова.

На завершення робіт, згідно з укладеними договорами на 2022 рік, необхідно трошки більше 4 млн грн. У 2022 році передбачено влаштування електроосвітлення спортзалу, закупівля обладнання (меблів) і завершення робіт з благоустрою та озеленення території, встановлення огорожі спортмайданчика.

Довідка

Будівля СЗШ №7 розташована на вул. Б.Хмельницького, 132 та побудована у 1954 році. У ній працює 50 педпрацівників, є 23 класи, в яких навчається 620 учнів.

На ремонтно-будівельні роботи впродовж 2016-2021 років у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова використано кошти загальною сумою понад 38,8 млн грн, рів 11шт.) – 112,200 тис. грн