На ділянці у Львові, яка не має кадастрового номеру, зафіксували незаконне будівництво (ФОТО)

Четверта студія

Міська інспекція ДАБК виявила самочинні будівельні роботи на вул. Залізничній, 7, на які місто не видавало містобудівні умови та обмеження. Також там відсутній дозвіл на виконання робіт, а сама земельна ділянка не має кадастрового номеру. Про це інформує Львів. Містобудування, пише Четверта студія.

«Жодних дозволів на будівництво і жодних документів на землю, а будують. Хто і що саме – тепер поцікавиться не лише міська інспекція ДАБК, яка і виявила це самочинне будівництво, а й правоохоронці. Адже виконавчий комітет Львівської міськради містобудівні умови та обмеження на Залізничній, 7 не видавав. Немає також і дозволу на виконання будівельних робіт. Відповідно до відомостей з Публічної кадастрової карти, у цієї земельної ділянки навіть немає кадастрового номеру.

Відсутній і запис щодо цієї ділянки в реєстрі речових прав на нерухоме майно», – зазначають у департаменті містобудування. Відтак, міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю розпочала позапланову перевірку, а також уже готує відповідне звернення до правоохоронців.