150 тис грн дали 10 жителям Львівщини за впровадження відновлюваних джерел енергії

Щоденний Львів

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, пише пише Dailylviv.com.

На засіданні розглянули 10 заявок від жителів Львівщини, за результатами яких прийняли рішення про відшкодування 150 тис грн.

Загалом, з початку року Програмою скористався 61 житель області.

Станом на сьогодні фінансування цього напрямку «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» виконали на 99%.

«Використання відновлюваних джерел енергії - це один з інструментів запобігання негативним змінам клімату, адже такі джерела є безкоштовними та екологічними. А Програма має на меті стимулювати населення до їх використання», - зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Богдан Кейван.

На сьогодні 1718 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції, загальною потужністю 40,62 МВт. З початку року сонячні установки згенерували понад 33 млн. кВт*год електроенергії. Вироблену електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.